Co možná nevíte | CatnessDesign

Co možná nevíte

Datum: 29.1.2016

Kdy to všechno začalo?
S myšlenkou založit firmu jsme si pohrávaly už v roce 2013, ale k samotnému založení došlo až o rok později. Budoucnost naší společnosti rozjel béžový pletený puf
Líbil se nám nápad vyrábět sofistikovanější bytové doplňky z bavlny.  Které si budete doma hýčkat, válet se po nich, milovat je. Chtěly jsme, aby byly součástí vašich domovů a rodin. 
 
 
 
Co obnášela výroba doplňků?
Důležité bylo vymyslet, jak u pufu udržet stálý tvar, čistý vzhled i po dlouhodobém užívání.
Po několika pokusech se nám podařilo přijít na jinou techniku výroby. Ta nám umožnila produkovat pufy, které jsou našimi zákazníky udržovatelné.
 
Při každodenním zpracování doplňků jsme si ověřovaly kvalitu různých materiálů.
Ve finále se nám osvědčila 100% bavlna s jádrem, která je charakteristická svou hrubší strukturou a pevností. V nabídce jsou zemité barvy včetně růžové a světle modré do dětských pokojíčků.
Další používaný materiál složený z 95% bavlny a 5% elastanu je barevně omezen na bílou, černou a odstíny šedé. Na dotek hladký, bez jakékoli struktury.
 
Pro koho tvoříme?
Vyrábíme bytové a módní doplňky pro ty, kteří dokážou ocenit ruční zpracování, kvalitu použitého materiálu. Prostě pro ty, kteří chtějí změnu ve svém zabydlování. Pro ty, kteří nechtějí splynout s davem, ale lišit se. Vyrábíme pro firmy i jednotlivce na zakázku. Naše výrobky putují do zahraničí i do Česka. Taková práce nás hodně baví.
 

Něco ze zákulisí
Na běžný puf s výškou 30 cm a průměrem 45 cm je zapotřebí  cca 350 m materiálu. Spotřebu jednoho pufu ovlivňuje technika zpracování (háčkovaní nebo pletení) a utahování materiálu.
K dnešnímu dni jsme vypletly 197,741 km. Takže do Prahy nám chybí cca 80 km. ☺
 
Poděkování
Děkujeme za Vaši podporu, která se k nám dostává prostřednictvím sociálních sítí, e-mailů, osobně či telefonicky. Vaše slova nás zahřejí na duši a dávají našemu konání smysl.

Oblíbené (0)

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Copyright 2014 CATNESS DESIGN s.r.o.


Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD

Platby nabízíme tyto platební metody