Styl zařízení bytu | CatnessDesign

Jaký styl zařízení bytu preferujete?

Datum: 30.9.2015

Postavte vedle sebe starou stoletou skříň a vedle moderní sofa. V tu ránu se ocitáte v eklektickém stylu, který je velmi individualistický.
Patříte mezi kreativní osoby, které milují experimentování a nebojí se ho ukázat. Máte dovoleno kombinovat všechny bytové doplňky a nábytek. Od uměleckých, klasických až po primitivní či moderní prvky.
 
Doporučujeme:
Z našeho portfolia produktů do eklekticky zařízeného interiéru doporučujeme jedinečné, hrubé háčkované koberce 150 x 200 cm v zemitých tónech. Případně originální prototypy polštářů.Táhne vás to spíše k provensálskému vesnickému zařizování? Máte rádi prosvětlený prostor, pastelové barvy včetně bílé? Upřednostňujete přírodu, dřevěný nábytek, kov? Pak jste milovníci provensálského stylu.  Tento styl má svá pravidla. Je oblíbený u velké části populace pro svou snadnou kombinovatelnost, čistý vzhled, barvy, bytové doplňky a nábytek ze dřeva Vybírat můžete ze dřeva, kovu, bavlny, vlny a jiných
přírodních materiálů. Určitě se vyhněte plastovým doplňkům apod.

Doporučujeme:
Pro zútulnění obývacího prostoru vám nabízíme šedé a béžové háčkované pufy o průměru 45 a výšce 30 cm. Koberce 150 x 200 cm v zemitých tónech jsou ideální i do ložnice nebo dětského pokoje. Překvapí vás svou hrubou strukturou a výškou.

Patříte do skupiny uznávající čisté linie, jednoduchost, modernost až strohost?
Neobklopujete se zbytečnými doplňky, zdobnými věcmi, dekoracemi? Minimalismus
není pro každého. Interiéry zařízené v minimalistickém stylu působí chladně až neosobně.  Patříte mezi zákazníky, kteří kolem sebe zbytečně neshromažďují nábytek, bytové doplňky, dekorace a jiné bytové ozdůbky. Líbí se vám velké prostory s funkčním nábytkem. Doplňky volíte střídmě a hodně o výběru přemýšlíte.

Doporučujeme:
I když patříte do skupiny minimalistů, i přesto jsou luxusní ručně vyráběné doplňky určeny i vám. Určitě nepohrdnete v zimním obdobím lehkým a přesto hřejivým plédem z vlny a mohéru. Rovněž klasický polštář 50x50  v bílé, šedé nebo i černé je pro vaši sedačku vhodným doplňkem.

Futuristický styl není tak známý, jako provensálský. Patří sem především vše co nějak souvisí ekologií. Lidé třídící odpad, šetřící vodou a elektřinou si tento styl jistě oblíbí. Hlavně mladé rodiny se dokážou ztotožnit s produkty šetřící energii a přírodu. Ve futuristickém interiéru naleznete přírodní tkaniny, přírodní dřevo, kov, sklo, keramiku nebo kámen. Na stěnách jsou úsporná svítidla a bytové doplňky z recyklovatelných materiálů.  Tento trend je budoucnost a teprve je na vzestupu.

Doporučujeme:
Produkty ze 100% bavlny jsou zastoupeny v každé kategorii, protomalé pufy, koberce, polštáře, koše. Plédy pro zahřátí z vlny a mohéru.

Oblíbené (0)

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Copyright 2014 CATNESS DESIGN s.r.o.


Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD

Platby nabízíme tyto platební metody