O nas | CatnessDesign

O nás

Catness Design je česká firma založená dvěma kamarádkami, Katkou a Luckou. Obě pochází z vesnic na Slovácku – kraje vinic, slivovice, veselých a pracovitých lidí. Holky vždycky měly společné zájmy, o kterých si rády povídaly – sport (obě pádlují), móda, design a interiérová architektura.
 
Jejich podnikání začalo neplánovaně a díky úplné náhodě. Katka si pořídila do nově zařízeného domu sedací puf.
Brzy se puf ušpinil a změnil svůj tvar. Katka poprosila Lucku o radu, co s tím. Při sklence vína a beznadějných pohledech na nedokonalý výrobek padl nápad. Nápad, na vlastní firmu, která by vyvíjela a ručně vyráběla vlastní skvělé produkty.
Pěkně poctivě, podle svých návrhů. Z kvalitních materiálů z vlny, bavlny, mohéru a jiných přízí. V barvách, které se budou líbit všem. Žádná masová výroba. Žádné tuctovky.
Prostě výrobky pro lidi, kterým není jedno, jak bydlí a čím se obklopují.
 
Holky šly krok za krokem za svým snem. Po roční přípravě světlo světa spatřily první produkty a e-shop určený pro Českou republiku. Velký zájem zákazníků a spontánní šíření informací o Catness Design na sociálních sítích, byly pro obě zakladatelky příjemným překvapením.
 
Firma téměř okamžitě vzbudila rozruch mezi českými médii věnujícími se dizajnu a bydlení. Začala také skvělá spolupráce s interiérovými dizajnéry a architekty, kteří do svých návrhů komponují existující produkty Catness nebo zadávají zakázkovou výrobu na míru.
 
Catness si dále získává srdce mnoha zákazníků nejen v Česku, ale i v mnoha zemích Evropy, a dokonce i v zámoří. Firma stále inovuje a snaží se své zákazníky příjemně překvapovat. Postupně se rozšiřuje portfolio produktů a navyšuje kapacita produkce.
 
Naši lidé
Každý náš výrobek je tvořen ručně. Pro výrobu nepoužíváme žádné stroje. Jsme z kraje, kde ženy mají v genech pletařské a háčkovací ambice. Dnes zajišťujeme práci více než dvaceti zkušeným pletařkám, jejichž um můžete vidět na produktech Catness.

Každá z nich nechá ve výrobku kus sebe. Bytové doplňky pleteme a háčkujeme ze 100% bavlny. Příze je vysoce kvalitní, ale taky těžká a hmotná. Proto je i práce s ní, fyzicky náročná.
 
Produkty a materiály – vyrobeno ručně v EU
Bytové doplňky a dekorace tvoříme s láskou a pozorností se kterou byly i navrženy. Návrhy produktů pochází z naší dílny. Díky přesné technice háčkování a pletení vznikají autentické bytové a módní doplňky.
 
Ke každému pufu, koberci, polštáři nebo plédu máme osobní přístup a vztah, který si přejeme přenést i k vám. Pozorně vybíráme každý materiál, určený pro ruční výrobu našich produktů.
 
Pracujeme s barvami, aktuálními pro každou nadcházející sezónu. V našich kolekcích převažují doplňky v tlumených odstínech, ale u dětských doplňků naleznete i sytější tóny a veselejší barvy. Všechny naše produkty jsou čistitelné, udržovatelné a vydrží v dobré kondici řadu let. Především u pufů a sedáků, díky snadnému sundávání pleteniny, můžete libovolně doplňovat obsah.
 
Prodejní místa
V současné době můžete naše bytové doplňky Catness zakoupit přímo v e-shopu. Případně osobně u našich obchodních partnerů v jejich galeriích, ateliérech či značkových showroomech. Prodejny partnerů s nabídkou našich výrobků naleznete v Praze, Brně, Olomouci, Opavě, Plzni, Zábřehu, ve Zlíně, ve Bzenci nebo v Uh. Hradišti naší provozovně.
 
Závěr
Děláme jenom věci, které se nám líbí a chtěly bychom je nosit nebo mít doma v interiéru. Do každého návrhu výrobku promítáme své malé sny a představy. Proto je pro nás důležitá vaše reakce na nové produkty, které pravidelně uvádíme na trh.

Za vaši přízeň a podporu moc děkujeme.
Naše tvoření nám dělá radost a dává smysl díky vám!

Katka a Lucka

Oblíbené (0)

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Copyright 2014 CATNESS DESIGN s.r.o.


Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD

Platby nabízíme tyto platební metody