Podmínky dopravy a platby | CatnessDesign

Podmínky dopravy a platby

Pro doručování zboží jsme zvolili spolehlivého externího dopravce DPD. Firma DPD má 3 pokusy na doručení zboží zákazníkovi. O zboží na
cestě se dozvíte pomocí SMS zprávy nebo e-mailem. Jakmile bude řidič na cestě k Vám, bude volat, aby si s Vámi domluvil přesný čas doručení.
 
1. Doprava za doručení zboží stojí 99 Kč pokud zvolíte platební metody
a) Rychlý online převod přes internetové bankovnictví
b) Rychlou platbu platební kartou VISA nebo MasterCard
Platební bránu na našem e-shopu poskytuje PayU. PayU zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.
c) Platba složenkou
d) Běžný bankovní převod
Zaplatíte-li bankovním převodem, zboží Vám budeme doručovat po připsání peněz na náš účet. Údaje pro platbu Vám budou zobrazeny při odeslání objednávky. Po převodu na náš účet Vám zboží okamžitě odešleme.
 
 
2. Doprava za doručení zboží včetně  dobírky stojí 129 Kč pokud zvolíte platební metodu
a) Dobírkou
V tomto případě řidič externího dopravce DPD Vám přiveze zboží a bude inkasovat peníze od Vás v hotovosti. Prosím pokud to bude možné, mějte připravenou přesnou částku za objednávku.
 
 
3. Doprava za 0,- Kč pokud zvolíte osobní odběr
a) Platba v hotovosti v místě sídla naší firmy

Adresa pro vyzvednutí zboží osobně:
CATNESS DESIGN s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 884
686 01 Uherské Hradiště

Pozn.:
V přízemí je umístěna prodejna automobilů zn. Ford. Z boční strany je vchod, kde se nachází zvonky s názvy firem. Zvoňte prosím na CATNESS DESIGN. O termínu, kdy si můžete zboží vyzvednout Vás budeme informovat e-mailem.
Oblíbené (0)

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Copyright 2014 CATNESS DESIGN s.r.o.


Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD

Platby nabízíme tyto platební metody